Kontakt

Kontakta oss!

Du kan alltid ringa eller skicka ett meddelande till oss om du har frågor eller vill lägga en beställning.

Du kan alltid ringa eller skicka ett meddelande till oss om du har frågor eller vill lägga en beställning.

Växel: 031-706 19 00

Order: 031-706 19 10

Telefax: 031-706 19 20

Ordermail: order@duri.se

Öppettider

Måndag-torsdag: 07:00 – 16:00
Fredag: 07:00 – 15:00

Sommartid, 15/5-15/8

Måndag-torsdag: 07:00 – 16:00
Fredag: 07:00 – 15:00

Proffsbutik Göteborg

Telefon: 031-706 19 63

Kryptongatan 1

431 53 Mölndal

Öppetider

Måndag-torsdag: 06.30-16.00

Fredag: 06.30-15.00

Sommartid, vecka 27-32

Måndag-torsdag: 06.30-15.00

Fredag: 06.30-14.00

Proffsbutik Stockholm

Telefon: 08-337 570

Ostmästargränd 8

120 40 Årsta

Öppetider

Måndag-torsdag: 06.30-16.00

Fredag: 06.30-15.00

Sommartid, vecka 27-32

Måndag-torsdag: 06.30-15.00

Fredag: 06.30-14.00

Våra representanter

Vill du komma i kontakt med någon av våra representanter?

Ring eller maila direkt till din närmaste säljare.

Noah Holmstedt

Noah Holmstedt

Säljare Väst
073 718 16 39
noah.holmstedt@duri.se
Jerry Holmlund

Jerry Holmlund

Säljare Norr
070 680 14 90
jerry.holmlund@duri.se
Ted Svensson

Ted Svensson

Säljare Öst
070 519 75 35
ted.svensson@duri.se
Marco Onesti

Marco Onesti

Säljare Syd
070 005 99 60
marco.onesti@duri.se
Robert Waldenborg

Robert Waldenborg

Säljare Stockholm
076 111 27 90
robert.waldenborg@duri.se
Ola Vikman

Ola Vikman

Säljare Mitt
070 333 82 20
ola.vikman@duri.se
Martin Södergren

Martin Södergren

Försäljningschef
070 467 68 76
martin.sodergren@duri.se
Noah Holmstedt

Noah Holmstedt

Säljare Väst
073 718 16 39
noah.holmstedt@duri.se
Jerry Holmlund

Jerry Holmlund

Säljare Norr
070 680 14 90
jerry.holmlund@duri.se
Ted Svensson

Ted Svensson

Säljare Öst
070 519 75 35
ted.svensson@duri.se
Marco Onesti

Marco Onesti

Säljare Syd
070 005 99 60
marco.onesti@duri.se
Robert Waldenborg

Robert Waldenborg

Säljare Stockholm
076 111 27 90
robert.waldenborg@duri.se
Ola Vikman

Ola Vikman

Säljare Mitt
070 333 82 20
ola.vikman@duri.se
Martin Södergren

Martin Södergren

Försäljningschef
070 467 68 76
martin.sodergren@duri.se

Duri Svenska AB

Kryptongatan 1, 431 53 Mölndal

Organisationsnummer: 556463-8855
VAT-no: SE556463885501
Innehar f-skattebevis

Bankgiro: 520-3526
Bank: SEB, Sweden
SWIFT/BIC: ESSESESS
IBAN: SE1650000000050011137274

Skicka ett meddelande!

Scroll to Top