Kontakt

Noah Holmstedt

Noah Holmstedt

Säljare Väst
073 718 16 39
noah.holmstedt@duri.se
Jerry Holmlund

Jerry Holmlund

Säljare Norr
070 680 14 90
jerry.holmlund@duri.se
Ted Svensson

Ted Svensson

Säljare Öst
070 519 75 35
ted.svensson@duri.se
Marco Onesti

Marco Onesti

Säljare Syd
070 005 99 60
marco.onesti@duri.se
Robert Waldenborg

Robert Waldenborg

Säljare Stockholm
076 111 27 90
robert.waldenborg@duri.se
Ola Vikman

Ola Vikman

Säljare Mitt
070 333 82 20
ola.vikman@duri.se
Martin Södergren

Martin Södergren

Försäljningschef
070 467 68 76
martin.sodergren@duri.se
Noah Holmstedt

Noah Holmstedt

Säljare Väst
073 718 16 39
noah.holmstedt@duri.se
Jerry Holmlund

Jerry Holmlund

Säljare Norr
070 680 14 90
jerry.holmlund@duri.se
Ted Svensson

Ted Svensson

Säljare Öst
070 519 75 35
ted.svensson@duri.se
Marco Onesti

Marco Onesti

Säljare Syd
070 005 99 60
marco.onesti@duri.se
Robert Waldenborg

Robert Waldenborg

Säljare Stockholm
076 111 27 90
robert.waldenborg@duri.se
Ola Vikman

Ola Vikman

Säljare Mitt
070 333 82 20
ola.vikman@duri.se
Martin Södergren

Martin Södergren

Försäljningschef
070 467 68 76
martin.sodergren@duri.se

Kontakta oss!

Du kan alltid ringa eller skicka ett meddelande till oss om du har frågor eller vill lägga en beställning.

Måndag – fredag: 07:00 – 16:00

Växel: 031-706 19 00

Order: 031-706 19 10

Telefax: 031-706 19 20

Ordermail: order@duri.se

Proffsbutik Göteborg

Telefon: 031-706 19 24

Kryptongatan 1

431 53 Mölndal

Proffsbutik Stockholm

Telefon: 08-337 570

Ostmästargränd 8

120 40 Årsta

DURI

Kryptongatan 1

431 53 Mölndal

Organisationsnummer: 556463-8855
VAT-no: SE556463885501
Innehar f-skattebevis

Bankgiro: 520-3526
Bank: SEB, Sweden
SWIFT/BIC: ESSESESS
IBAN: SE1650000000050011137274

Skicka ett meddelande!

Scroll to Top